Laser. carbonová rejuvenace

Pomocí přesně mířeného paprsku laseru se dostaneme až do spodní epidermis ke kolagenovým vláknům, která jsou stimulována ke tvorbě kolagenu. Efekt prohřátí pokožky nastartuje regenerační proces vazivových vrstev. Povolená kolagenová vlákna se vypnou, poškozená vlákna se vstřebají, aby uvolnila místo novým.
Pracujeme v různých vlnových délkách laserového paprsku a tudíž v různé hloubce pokožky. Dokážeme cíleně zasáhnout pigment a to naprosto bezpečně a šetrně bez rizika vzniku jizev. Ošetřujeme všechny fototypy pleti.
Pleť se stává jemnější, pružnější a vypnutější. Viditelně se zlepšuje povrchová textura pleti, navracejí se kontury tváře díky liftingovému efektu. Pokožka se dále zbavuje jemných cévek, nerovností, rozšířených pórů a jemných vrásek.

Postup ošetření: Medicinální carbonový krém ( maska ) je aplikován na pokožku, kde se nechá zaschnout. Poté použijeme laserový paprsek k zahřátí pokožky a okamžitému roztříštění ( implozi ) uhlíkových částic přítomných v masce. Ošetření je nebolestivé. Doba trvání ošetření je 30 - 60min. Výhodou je zcela minimální omezení po ošetření, jelikož je možné se ihned vrátit k obvyklému pracovnímu či společenskému životu. Doporučení: Po ošetření minimálně 3 dny neopalovat pokožku, poté používat krém s SPF 50. Počet ošetření: redukce akné - 3 ošetření s rozestupem 2 týdnů omlazení pleti - 3 ošetření s rozestupem 3 - 4 týdny.

Efekt rejuvenace: * hloubkové odstranění pórů od séba ( kožního mazu ) * stažení rozšířených pórů * stimulace kolagenu * sjednocení tónu pleti * zasažení bakterií způsobujících akné - redukce střední a těžké formy akné * zabraňuje budoucímu výskytu akné * redukce kožní hyperpigmentace ( pihy, melasma ) * redukce jemných vrásek * zpevnění, rozjasnění a omlazení pokožkyzpět na úvod